شركة خالد فویل

32 سنة من تجربتنا

الضامن هو نوعية عملك
 

تهدف شركة خالد فویل بعد أن التحقت بشکل رسمي الی الشركات التجاریة، إلى تلبية احتياجات صناعة الطباعة والتغليف بشكل كامل و قد تبذل قصارى جهدها في هذا المجال بشکل مستمر.

تتزامن تجربة التسوق الأولى مع سنوات التعاون والرفاق والمرافقة والدعم.
لن تقلق بشأن متطلبات عملك في رقائق خالد.

درباره خالد فویل

خالد پراور ابتدا کار خود را با مغازه ای کوچک در بازار تهران آغاز کرد و در مدت زمان کوتاه توانست به عنوان یکی از بزرگان تامین کننده فویل های مربوط به صنعت چاپ بین همکاران شناخته شود.

از سال 1390 با تجربه ای که ایشان به جا گذاشته بودند و با توجه به تغییرات تکنولوژی این مجموعه با ایده های جدید فرزندان گامی جدید در پیشبرد این صنعت در کشور برداشتند و توانستند اعتبار به جا مانده از پدر را هویت بخشیده و با ثبت شرکت کهن طلا کوب خالد خدمات پدر دراین حوزه را از حالت سنتی به مدرنیته تبدیل کنند.

در حال حاظر با توجه به تجربه موفق این مجموعه در همکاری با معتبر ترین برند های جهانی در خصوص واردات و با توجه به رضایت مشتریان ، بر آن شدیم تا علاوه بر واردات هات فویل در تامیین ملزومات مختلفی همچون کلد فویل چاپی، سلفون حرارتی، روکش pvc  ، روکش هات و کلد دکوراتیو، نیازمندی این صنعت را به طور کامل برطرف نماییم و در گام های بعدی نسبت به انتقال این تکنولوژی به کشور حرکت خواهیم کرد.

لماذا خالد فویل !؟

العناوين

خبير متمرس 12

العناوين

إرسال سريع

العناوين

24 ساعة الدعم

العناوين

8 أنواع من المنتجات

العناوين

32 سنة من التاريخ