خالد پراور ابتدا کار خود را با مغازه ای کوچک در بازار تهران آغاز و در مدت زمان کوتاه توانست به یکی از بزرگان تامیین کننده فویل های مربوط به صنععت چاپ بین همکاران شناخته شود.

از سال 1390 با تجربه ای که ایشان به جا گذاشته بودند و با توجه به تغییرات تکنولوژی این مجموعه با ایده های جدید فرزندان گامی جدید در پیشبرد این صنعت در کشور برداشتند و توانستند اعتبار به جا مانده از پدر را هویت بخشیده و با ثبت شرکت کهن طلا کوب خالد خدمات پدر دراین حوزه را از حالت سنتی به مدرنیته تبدیل کنند.

در حال حاظر با توجه به تجربه موفق این مجموعه در همکاری با معتبر ترین برند های جهانی در خصوص واردات و با توجه به رضایت مشتریان ، بر آن شدیم تا علاوه بر واردات هات فویل در تامیین ملزومات مختلفی همچون کلد فویل چاپی، سلفون حرارتی، روکش pvc  ، روکش هات و کلد دکوراتیو، نیازمندی این صنعت را به طور کامل برطرف نماییم و در گام های بعدی نسبت به انتقال این تکنولوژی به کشور حرکت خواهیم کرد.

راه های ارتباطی

گواهینامه ها

ارتباط با ما

شما میتوانید برای ثبت سفارش و یا ثبت درخواست دریافت مشاوره رایگان  اطلاعات تماس و شرح درخواست خود را داخل فرم ذیل تکمیل نمایید تا کارشناسان مربوطه در اولین زمان ممکن با شما تماس برقرار کنند.